Ada Bacchus'ta bahçenin ön kısmı bağ olarak değerlendirildi. Yüksek sistem kullanılarak yetiştirilen  sofralık; Alfons, Efes Karası, Manda Gözü, Early Kardinal, Red Gobe, Yalova İncisi, Manisa Beyazı, İtalya ,  şaraplık; Kalecik Karası, Merlot, Cabernet Sauvignon,  üzüm türlerini sayabiliriz. Mevsiminde koparıp yiyebileceğiniz gibi tamamen doğal yöntemlerle ürettiğimiz şarabın var oluşuna da tanıklık edebilirsiniz. Şimdiye kadar hiç tatmadığınız bu lezzetler monesepaj veya kupaj olarak fermantasyonunu tamamlayarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulacaktır.


Ada Bacchus, ismini mitolojideki şarap ve bağ tanrısı Bacchus'tan alıyor. Bacchus'un simgelediği güç, doğanın kendisi değil, insanla doğa arasındaki bir ilişki, insanı doğanın sırlarına erdiren büyülü bir güçtür. Bu güç Ada Bacchus'a ve ürettiğimiz şaraplara hayat veren ilhamın kaynağıdır. Ada Bacchus'ta üretilen tüm şaraplarımızda ayrı karakterler bulacaksınız; kimi narin yumuşak, kimi dolgun iddialı, kimi yapılarının aksine bir arada hırslı, kimi aşkla bütünleşmiş gibi tutkulu bu mükemmel lezzetlerin tadına doyamayacaksınız.

Sizlere sadece değişik üzüm çeşitleri değil, özel mahzen şarapları ve şaraba uygun yemek çeşitleri sunmak bize keyif verecektir.