Ada Bacchus'te, Ege denizinin incisi Bozcaada'da hem bu dünyadasınız, hem de çok başka bir dünyada.


Bozcaada’nın batı kısmında yer alan Ada Bacchus Otel, adanın kendine özgü mimarisi örnek alınarak modern tekniklerle oluşturuldu. Ada Bacchus bir butik oteldir. Üç adet bağ evi tarzıyla yapılmış taş yapılarda bulunan odalarının önlerinde verandalar bulunmaktadır. Toplam 10 odasında max. 28 yatak kapasite ile siz özel misafirlerini ağırlamaktadır. Tüm odalarında duş, tuvalet, klima, uydu tv, minibar, fön makinesi bulunmaktadır.

Otelimizde misafirlerimiz ada şaraplarını tadarken şehir yaşamından kaynaklanan tüm sıkıntıları geride bırakacak, ister renkli bahçemiz içindeki havuz kenarında, ister bağları ve denizi kucaklayan çardağımızda, isterseler de odalarının kendine ait verandasında huzurlu ve keyifli zamanlar geçirebilecekler.

Sabahları kuş cıvıltılarıyla uyanıp, doğanın taptaze kokusu ve oksijeniyle nefes alarak, güne bahçemizden taze sebze meyvelerle ve adaya özgü ürünlerden hazırlanmış bir kahvaltıyla başlayabilir, gün içinde huzur dolu bahçemizde güneşin tadını çıkarıp, akşam çöktüğünde ise komşu tepelerin sırtından ayın muhteşem doğuşuna tanıklık edebilirler.

Bu özel mekan, Bozcaada'nın sunduğu farklı güzellikler eşliğinde, elinizde bir kadeh şarap ile size yaşamı tüm doğallığıyla tekrar keşfe çıkartacak.

 

Oda seçeneklerimizi incelemek için tıklayın.

Standartlarımız

1. Tertemiz ve Hijyenik
Odalarınızın temizliği ve hijyeni bizim için her zaman en ön planda. Dikkatle temizlenmiş ve hijyen açısından özenle hazırlanmış odalarınızda kendi evinizde olduğu gibi rahat hissetmeniz bizim için önemli.
2. Her Zaman Taptaze
Ada Bacchus'te açık büfe kahvaltıdan, akşam yemeğinize, türk kahvenizden şarabınıza kadar her bir yiyecek ve içecek sizlere aynı tazelik ve özenle sunulur. Tadının damağınızda kalacağı bir tatile hazır olun.
3. Güleryüzlü Hizmet
Ada Bacchus'te geçirdiğiniz keyifli zamanlara keyif katacak hizmetlerimizle her zaman siz değerli misafirlerimizin yanınızdayız. İsteklerinize en hızlı ve en kaliteli şekilde cevap vermek için buradayız.
4. Müzik
Siz Tenedos'un eşsiz doğasında keyifle zaman geçirirken, anılarınıza eşlik edecek ve kulağınızda unutamayacağınız tınılar bırakacak ege'den ve dünyanın her yerinden müzikleri beğeninize sunuyoruz.
Lang »