Salgın Sonrası Sosyal Hayata Dönüş Önlemlerimiz Hakkında Bilgilendirme

Değerli Misafirlerimiz;

Ada Bacchus Hotel olarak, kurulduğumuz günden bu yana, sağlığınızı korumak için temizlik ile ilgili bütün gereklilikleri eksiksiz bir şekilde titizlikle yerine getiriyoruz.

Global boyutta yaşanmakta olan bir salgın yaratan korona virüs’ün (Sars-Cov-2) sebep olduğu COVID-19 hastalığının bizleri mecbur bıraktığı zorlu karantina günlerinin ardından sosyal hayatımıza geri dönüyorken kontrollü olmamız gerektiğini ve bu noktada özellikle biz işletmelere büyük görev düştüğünü ve önlemlerimizi en üst düzeyde almamız gerektiğinin bilincindeyiz.

Neler yapıyoruz?
  • Mevcutta kullandığımız ve sağlığınızı korumak için uyguladığımız oda temizliği ve hijyen sağlayıcı uygulamalarımızı arttırdık. (Ozon uygulamaları)
  • Tesisimizdeki genel alanların temizlik ve dezenfeksiyon sıklıklarını arttırdık. (ULV ile Dezenfektasyon)
  • Misafirlerimizin temas ettikleri tüm alan ve yüzeyler sıklıkla dezenfekte edilecek şekilde düzenlemelerle tedbir planımızı hazırladık.
  • Yeme ve içme hizmeti sunduğumuz tüm alanlarda gıda güvenliği uygulamalarımızı özenle uygulamaktayız.
  • Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, salgın ve korunma yöntemleri ile ilgili ulusal ve uluslararası tüm otoriteler kesintisiz olarak takip ediyor ve bilgilerimiz güncel tutuyoruz.
  • Tüm tesislerimizdeki misafirlerimiz için el dezenfektan istasyonları ve gerektiğinde misafirlerimize sunmak üzere koruyucu ekipman hazırlığı yapıyoruz.
  • Yüksek açık alan oranımız ile siz misafirlerimize en uygun sosyal mesafeli ortamı sunuyoruz.

Uygulamalarımızı güncellemeye ve geliştirmeye devam edeceğimizi bilgilerinize sunarız.

Sağlıklı ve mutlu günlerde görüşmek dileğiyle,

Ada Bacchus Hotel

Bir Yorum Bırakın

Lang »