2004'ten Şimdiye...

Ada Bacchus'te, Ege denizinin incisi Tenedos'ta hem bu dünyadasınız, hem de çok başka bir dünyada.


Bozcaada’nın batı kısmında yer alan Ada Bacchus Otel, adanın kendine özgü mimarisi örnek alınarak modern tekniklerle oluşturuldu. Ada Bacchus özel belgeli butik bir oteldir. Üç adet bağ evi tarzıyla yapılmış taş yapılarda bulunan odalarının önlerinde verandalar bulunmaktadır. Toplam 8 odasında max. 24 yatak kapasite ile siz özel misafirlerini ağırlamaktadır. Tüm odalarında duş, tuvalet, klima, uydu tv, minibar, fön makinesi bulunmaktadır.

Otelimizde misafirlerimiz ada şaraplarını tadarken, şehir yaşamından kaynaklanan tüm sıkıntıları geride bırakacak, ister renkli bahçemiz içindeki havuz kenarında, ister bağları ve denizi kucaklayan çardağımızda, isterseler de odalarının kendine ait verandasında huzurlu ve keyifli zamanlar geçirebilecekler.

Sabahları kuş cıvıltılarıyla uyanıp, doğanın taptaze kokusu ve oksijeniyle nefes alarak, güne bahçemizden taze sebze meyvelerle ve adaya özgü ürünlerden hazırlanmış bir kahvaltıyla başlayabilir, gün içinde huzur dolu bahçemizde güneşin tadını çıkarıp, akşam çöktüğünde ise komşu tepelerin sırtından ayın muhteşem doğuşuna tanıklık edebilirler.

Oda seçeneklerimizi görmek için tıklayın

Bu özel mekan, Bozcaada'nın sunduğu farklı güzellikler eşliğinde, elinizde bir kadeh şarap ile size yaşamı tüm doğallığıyla tekrar keşfe çıkartacak.

8Oda
18240Misafir
428E.Hayvan
38Davet

Standartlarımız

1. Her Zaman Tertemiz ve Hijyenik
Odalarınızın temizliği ve hijyeni bizim için her zaman ön planda. Her zaman dikkatle temizlenmiş ve hijyen açısından özenle hazırlanmış odalarınızda kendi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceksiniz.
2. Her Zaman Taptaze
Ada Bacchus'te açık büfe kahvaltıdan, akşam yemeğindeki barbeküye ve içecek olduğunuz şaraba kadar her bir yiyecek ve içecek sizlere aynı tazelikle sunulur. Tadının damağınızda kalacağı bir tatile hazır olun.
3. Güleryüzlü Hizmet
Ada Bacchus'te geçirdiğiniz keyifli zamanlara keyif katacak hizmetlerimizle her zaman siz değerli misafirlerimizin yanınızdayız. İsteklerinize en hızlı ve en kaliteli şekilde cevap vermek için buradayız.
4. Müzik
Siz Tenedos'un eşsiz doğasında keyifle zaman geçirirken, anılarınıza eşlik edecek ve kulağınızda unutamayacağınız tınılar bırakacak ege'den ve dünyanın her yerinden müzikleri beğeninize sunuyoruz.
Languages »