Nil, Sinan & Boran

Ada Bacchus’e internet üzerinden hakkında doğru düzgün yorum okumadan son anda rezervasyon yaptırdık. Dolayısıyla buraya geldiğimizde bu kadar iyi olabileceğini tahmin etmemiştik. Ben, eşim ve oğlum harika 2 gün geçirdik, burası adeta çöldeki bir vaha gibi. Muhteşem bahçe peyzajı, yemekleri, havuzu ve tertemiz odalarıyla gerçekten olağanüstü bir tesis. İlk kez gelmemize rağmen kendimizi evimizde hissettiğimiz harika bir yer.

Haluk Ekin

Selamlar. Harika bir otel, ailem ve benim Bozcaada aşıkları olarak kendimizi evimizde hissettiğimiz müstesna yerlerden birisi. Çok temiz. Her sene aynı çizgisini korumayı başarmış bir tesis. Sahipleri Ahmet Bey ve değerli eşi Semra Hanıma çok çok teşekkür ederiz. Bozcaada’nın o muhteşem havası ve doğası ile iç içe bir otel. Yolu düşen herkese düşünmeden tavsiye ederiz.

Avione

Ada Bacchus harika bir tesis.

Çok tatlı bir karı koca tarafından işletiliyor. Kendi evlerinde ağırlarcasına her konuda çok titizler.

Peyzaj harika yapılmış. Havuz, aşağısındaki üzüm bağı, etraftaki ağaçlar çiçekler… hepsi çok güzeldi. Cennetten bir köşe desem abartmış olmam.

C. Güneş

Bozcaada’ya gelip sakin bir tatil yapmak için ideal. Sadece bu cümleyi yazmıştım ama fazlası var. Semra Hanım’a ilgilisi için çok teşekkür ederiz. Ahmet bey’e akşam yemeği için istediğimizde bize hazırladığı balık için teşekkürler. İnanın iki gün dışarıda boş yere yemek yemişiz. Tavsiyem sadece konaklama için değil yemeklerde de oteli tercih edin. Bu arada 8 yaşında kızım ve 4 yaşındaki oğlumla bu kadar rahat edeceğimizi düşünmedik.

Lang »