Bozcaada Butik Otel

Ada Bacchus

Ada Bacchus Otel Bozcaada, Ege denizinin incisi Tenedos’ta hem bu dünyadasınız, hem de çok başka bir dünyada.

Bozcaada’nın batı kısmında yer alan Ada Bacchus Otel Bozcaada, adanın kendine özgü mimarisi örnek alınarak modern tekniklerle oluşturuldu. Ada Bacchus özel belgeli butik bir oteldir. Üç adet bağ evi tarzıyla yapılmış taş yapılarda bulunan odalarının önlerinde verandalar bulunmaktadır. Toplam 10 odasında 28 yatak kapasite ile siz değerli misafirlerini ağırlamaktadır.

Ada Bacchus Otel Bozcaada’da şehir yaşamından kaynaklanan tüm sıkıntılarını geride bırakabilir, keyifli zamanlar geçireceğiniz alanlar olan havuz, çardak ve verandalarda rahatlayabilirsiniz.

Sabah kuş sesleri, doğanın taptaze kokusu ve oksijeniyle uyanıp, taze sebze ve adaya özgü ürünlerle yaptıkları sağlıklı kahvaltıdan sonra ister çiçeklerin ve ağaçların süslediği otel bahçemizde ister odanızın verandasında, ister havuz başında ister adanın bakir koylarında rahatlamaya devam edebilirsiniz. Güneşin batışıyla birlikte, verandanızın karşısındaki ormanın sırtından ayın doğuşuna tanıklık edebilecek ve unutulmaz bir anı yakalayabileceksiniz.

Otel Ada Bacchus Otel Bozcaada, Bozcaada’nın sunduğu güzellikler ve bir kadeh şarap ile size yaşamı tüm doğallığıyla tekrar keşfe çıkartacak.

2004’ten bugüne…

 

Otel Standartlarımız

 

1. Her Zaman Tertemiz ve Hijyenik

Odalarınızın temizliği ve hijyeni bizim için her zaman ön planda. Her zaman dikkatle temizlenmiş ve hijyen açısından özenle hazırlanmış odalarınızda kendi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceksiniz.

2. Her Zaman Taptaze ve Sağlıklı

Bozcaada Butik Otel Ada Bacchus’te açık büfe kahvaltıdan, akşam yemeğindeki barbeküye ve içecek olduğunuz şaraba kadar her bir yiyecek ve içecek sizlere aynı tazelikle sunulur. Tatlarının damağınızda kalacağı yiyecek ve içecekler ile keyifli bir tatile hazır olun.

3. Güleryüzlü Hizmet

Bozcaada Butik Otel Ada Bacchus’te geçirdiğiniz keyifli zamanlara keyif katacak hizmetlerimizle her zaman siz değerli misafirlerimizin yanınızdayız. İsteklerinize en hızlı ve en kaliteli şekilde cevap vermek için buradayız.

4. Müzik

Siz Tenedos’un eşsiz doğasında keyifli zaman geçirirken, anılarınıza eşlik edecek ve kulağınızda unutamayacağınız tınılar bırakacak ege’den müzikleri ile eşlik ediyoruz.

 

Bozcaada Otel Ada Bacchus oda seçeneklerimizi görmek için tıklayın.

Ada Tatilleri

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Lang »